Zvu Vás na rande u šálku čaje aneb dobrý tip nejen pro fajnšmekry…

sypané čaje
Naše Colín jsou skvělé, báječné no prostě úžasné, ale to už víme 🙂  Ale co by byla konvička bez dobrého čaje, že?  Jsou samozřejmě výborné na tzv. balené čaje. Luxusní gurmánský zážitek budete mít např. z řady Majestic, Tea2O, Fantastic a v neposlední řadě Bombastic od Biogeny, které máme také v naší nabídce. A nejen, že potěšíte chuťové buňky, ale taky potěšíte Vaše oko. Každá řada má svůj unikátní styl a design. Určitě se nemají za co stydět.  Fakt nejen luxusně chutnají, ale také luxusně vypadají.  Já osobně momentálně dost „ujíždím“ na novince loňského roku a tou je Černý čaj s kardamonem z kolekce Majesticu. S kapkou citrónu a lžičkou třtinového cukru vykouzlíte opravdu lahodnou kombinaci. Dokonce u mě předčil i oblíbenou švestku a nebo Goji s limetkou, na které jsem doteď nenechala dopustit. Doporučuji. Zkuste a věřím, že mi dáte zapravdu.

Každopádně naše „holky“ z řady Cole mají super vychytávku.  Srdcem každé z nich je nerezové sítko, což je super věc na přípravu sypaných čajů.  Děvčata jsou jím prostě předurčené.
A teď by to zákonitě chtělo nějaký dobrý tip, kde ten kvalitní a dobrý sypaný čaj sehnat, že?

Možností je jistě více. Aktuálně bych Vás ráda pozvala na malé rande na jeden prima  e-shop, který mě oslovil okamžitě po několika kliknutích. Už když jsem se začetla do prvních řádků, řekla jsem jo, to je ono. Nabídka je široká, texty a popisky jsou vtipné a rozhodně mají nápad. Ano toto se mnou rezonuje a prezentují se tak, jak to mám ráda.  Hltala jsem jednu informaci za druhou. Tady se nudit nebudete a podle mě si zde musí vybrat každý. A jak sami píšou, nenechme se mýlit. Čaje nejsou jen fádně rozškatulkované na černé, zelené a ovocné. Na tomto e-shopu najdete další delikatesy jako jsou čaje arjuvédské, bílé, ze směsí nejrůznějších léčivých bylin. A pokud jste čajoví fajnšmekři jistě oceníte specialitky typu Rooibos či Oolong. Chcete okouzlit? Vaši návštěvu jistě mile překvapíte  kvetoucími čaji. A to zdaleka není vše. Některé z Váš jistě osloví i čaje na hubnutí, Pu Erh či wellness čaje nebo vlastní speciálně namíchané směsi. Tím určitě vše nekončí.  Nabídka je opravdu rozmanitá, stačí jen kliknout.   O kvalitě, rychlých dodávkách a dobrých službách hovoří spousta pozitivních recenzí, které jsou uvedeny vždy u konkrétních čajů.
Pokud se zaregistrujete, zhruba 1x do měsíce Vám od slečny či paní Petry příjde do Vaší mailové schránky zajímavé počtečníčko k některému z druhů čájů, doporučení na konkrétní čaj a mnohdy i nějaká výhoda či sleva na Vaši objednávku. Opět ve velmi příjemné, čtivé a často vtipné formě.

Jste zvědaví a napjatí tak, jak se u nás říká, jak guma u spoďárů?  🙂 Klikněte a dostanete se na aktuální akční nabídku. A co takhle čajové novinky?  Věřím, že budete stejně nadšení jako já.  Tento čaj dá našim konvičkám teprve tu super „šťávu“ !

Přeji Vám příjemné chvíle u šálku dobrého čaje a brouzdání  nejen na našich  stránkách, ale také na  sypanycaj.eu  …

MD 39

Míša

Manu teaCole 2 v 1 žlutá

Komentáře