NEJSME ŽÁDNÉ MODELKY...

ale  jsme plné nadšení a odhodlání zaplavit celé Čechy, Moravu i Slovensko  ...  :-)

" PROČ ? "

JSME prostě úžasné, krásné, lahodíme oku, příjemné do ruky, zahřejeme, děláme radost a vykouzlíme blažený výraz ve Vašem obličeji.   Máme své místo pod sluncem, ale chceme si zkusit, jak to mají celebrity. Chceme být na výsluní. Kdy každý o Vás ví a jste středem pozornosti.  Možná to není příliš skromné přání. Máme však velké ambice. Dobře se prodáváme, je nás hodně a do světa chceme fakt všechny... :-)

6 důvodů proč budete nadšení

Univerzální použití

Fakt se hodíme všude. Tedy všude tam, kde maji rádi a pijí čaj. Jsme výborné společnice jak na pracovních schůzkách, tak potěšíme Vaše obchodní partnery nebo třeba zákazníky ve Vaši kavárně. A co takhle, že by jste nás darovali někomu koho máte RÁÁÁDI. Úspěch je zaručený. Že jsme ideální "kámošky" se dozvíte v sekci 5+1.

Líbíme se

Jsme krásné, máme dokonalé křivky a moderní vzhled. Vybrat si můžete z několika barevných odstínů. Více se dozvíte v sekci Naše holky.

Jednoduchá objednávka

Máte možnost vybrat si ze dvou typů objednávek. Rozdíl je jen v tom, jaké budete preferovat služby. Objednávka je u nás rychlá a jednoduchá. Vaše údaje jsou u nás v bezpečí.

Rychlé zpracování

Každou objednávkou se zabýváme téměř hned po jejím obdržení. Holky máme skladem v dostatečném množství a pokud se stane, že se ztenčí zásoby na našem hlavním skladě, okamžitě doplňujeme. Váš balík zpravidla předáváme dopravci do 1-2 pracovních dnů od obdržení objednávky.

Překvapení

Rádi si naše zákazníky hýčkáme. Proto vždy v rámcích různých akcí pro Vás chystáme různá překvapení. No upřímně, kdo nemá rád rozmazlování?...

Děláme to rááádi

Máme radost z každé objednávky, kterou obdržíme. Uděláme maximum pro to, aby jste se u nás cítili dobře a byli spokojení.

Proč tento web ???

Naši zákazníci mě online a virtuálně znají jako expertku především z trošku  jiného druhu či oboru podnikání. :-)  Možná je tento web pro některé z nich překvapením :-). Kdo na výše uvedený odkaz neklikl, tak foto po odkliknutí fotografie vpravo tématicky jistě napoví:-) Vzhledem k tomu, že naši klienti jsou z různých částí republiky, nikdy jsme se osobně neviděli, známe se především z telefonických hovorů a mailové korespondence, je to vlastně i skvělá příležitost, jak mě mohou poznat více..:-)

Online internetový svět mě zajímá. Láká mě více a mám k němu daleko blíže, než  k prodeji tzv. pouze v kamenném obchodě.  Má spoustu výhod a  dle mého skutečně neomezené možnosti.  A to se mi líbí.

I z toho důvodu zhruba před třemi lety vznikl náš e-shop Kliknishopik.cz.  Byla to skvělá příležitost, jak si virtuální svět e-shopů ošahat.  V té době neexistovaly žádné návody, jak internetový obchod provozovat, co vše to obnáší, jaká úskalí Vás mohou potkat, čeho se vyvarovat. Vše to bylo tak trošku pokus-omyl LIVE! Ale přiznám se,  baví mě to.  Bez toho by tento web pravděpodobně nevznikl.

Proč konvičky? Původně to měl být jen doplňkový sortiment k nabídce čajů. Časem jsme zjistili, že si je u nás zákazníci oblíbili natolik, že se prodávají nejlépe. No nedivím se. Také je máme rádi. Jsou úžasné a proto jich do světa chceme posílat více ! Z tohoto důvodu vznikl i tento web. 

Ráda zkouším nové věci a dělám jinak, než je obvyklé. Proto jsem využila jednu  prima technologii a tzv. "poskládala" do aktuální podoby. 

Mé další "virtuální dítě" je na světě.. Věřím, že si najde své místo pod sluncem, tedy přesněji v tom nekonečném virtuálním online světě bez hranic.  
Konvičkománie začíná !

PS1: ... Jinak u nás na firmě máme skvělé a hezké holky, které se mnou pracují. Ale odmítly se fotit. Takže třeba je do budoucna přemluvím a uvidíte je někdy příště... :-)

PS2: Je pravdou, že tento web může být pro spoustu lidí neobvyklý či netradiční. 

To potvrzuje i má úplně první recenze, kterou jsem na web mám. Jedná se o reakci  mých rodičů, resp. mé maminky, která mi na dotaz, jak se jim to líbí napsala. "Míšo ! Přestože jsem dopředu věděla, o co se jedná, tak v prvním okamžiku ve mě zatrnulo, na jaké stránky jsem se to vlastně dostala. A babo raď, o jaké holky to tu vlastně jde. Ale díky tomu jsem vydržela klikat až do konce..."
Mami, tati, nebojte, fakt jste mě slušně vychovali! :-) Mám vás ráda a za všechno moc díky !
Tak snad vydržíte i Vy na našich stránkách až do konce :-)

Články na našem blogu

A náš nový web je na světě. Vymysleli jsme s Petrem a jeho cyklobusem prima akce plné…
Pozor Pozor! Skvělá zpráva pro všechny, kdo se chtějí naučit či dopilovat angličtinu a nemají čas nikam…
Takové téma? A  po Valentýnu? Myslíte, že jsme přišli s křížkem po funuse? Ba ne.  Myslím, že…
Naše Colín jsou skvělé, báječné no prostě úžasné, ale to už víme :-)  Ale co by byla…