Doručují radost a my uděláme Vaši dodávku taky ještě radostnější…

Jak to myslíme?  Už delší dobu spolupracujeme se společností DPD. Máme s nimi velmi dobrou zkušenost. Doručují bez problémů a včas. Váš balíček můžete sledovat na internetu od okamžiku, kdy jej dopravci předáme a to po celou dobu, než k Vám, jak my říkáme,  DPDman dorazí  🙂 V okamžiku kdy od nás balík nadobro odejde, obdržíte do své schránky mail. Najdete zde údaje o předání,  číslo Vašeho balíku a odkaz, na kterém pak můžete kontrolovat, kde se zrovna balík pohybuje. Máte rádi věci pod kontrolou? Tady nad vším kontrolu máte. Dokonce máte možnost domluvit si či změnit hodinu a místo dodání.  Zajímá Vás, jak se vlastně Radost doručuje? Klikněte na kompletní info a podrobnosti se hned dozvíte.
A jak uděláme Vaši dodávku ještě radostnější? Stačí se registrovat resp. vyplnit Vaše jméno a e-mailovou adresu na kterékoliv stránce tohoto webu nebo na úvodní stránce www.kliknishopik.cz  a odeslat. Následně Vám obratem přijde do Vaší e-mailové  schránky zpráva, kde je uveden odkaz na stránky, kde můžete svou první objednávku  z aktuální akce objednat včetně dopravy DPD za polovinu a to za  pouhých 49Kč.  Zde je zvýhodněná cena nastavena. A to se vyplatí.
V případě, že byl e-mail správně zadán a nepřišel do Vaši schránky, prosím zkontrolujte schránku SPAM, popř. pokud máte Váš e-mail registrován na Seznamu.cz zkontrolujte i složku Hromadné.

Dostat je zpátky ze složky „Hromadné“  mezi „Doručené“ je naštěstí jednoduché. Stačí tři kliknutí :
1. Ve složce vlevo „Hromadné“ si otevřete libovolný e-mail od kliknishopik@gmail.com , bonusy@kliknishopik.cz  a michaela@kliknishopik.cz
2. Klikněte na Přesunout v levém horním rohu.
3. Zvolte složku Doručené a žádný e-mail z výše uvedených adres  se už nezatoulá.

Pokud  naši zprávu ani tak  nenajdete, prosím, kontaktujte nás.

Komentáře